České fórum - diskuze i reklama Reklamní pozice pro zájemce

Kalendář

April 2021
M T W T F S S
« Jul    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Reklama24.cz

NÁLEPKY NA ZEĎ

Odjakživa se mi líbily půdy. Pamatuji si v době, kdy jsem začínala chodit do školy, že jsme prázdniny trávili s bratrancem u babičky a z její půdy jsme si dělali klubovnu, školu nebo byteček mladých rodičů – podle toho na co jsme si zrovna hráli. A láska k půdám a k podkrovním trámům mi zůstala dodnes.

Teď, v dospělosti, se mi splnil sen o obrovské půdě, která je jako stvořená pro krásné podkrovní bydlení. Sice teprve s rekonstrukcí začínáme, ale naše představa je poměrně jasná. Chceme, aby náš byt působil příjemně, uklidňujícím dojmem, teplem domova a byl hodně prosvětlený.

Spousta střešních oken bude umístěna v obývacím pokoji, přímo nad velikou pohovkou, která bude středem celého podkrovního bytu. Důležitá je hlavně ochrana před sluncem a zatemnění místností, takže do všech oken pořídíme rolety pravděpodobně v přírodních tónech, tak aby ladily k celkovému vzhledu daného pokoje. Velké okno bude v koupelně, hlavně z toho důvodu, že jsem vždy toužila po květinách v koupelně, ale bohužel proto, že jsem většinu života zatím strávila po bytovkách, kde koupelny okna málokdy mají, budu svou první květinu v koupelně pěstovat teprve nyní. V koupelně také nesmí chybět moje oblíbené dekorativní samolepky na dlaždičky. Do koupelny mám modré rybky plující vodou. Tento zvláštní druh zdobení interiéru mě opravdu nadchnul. Samolepky na zeď jsem dala i do obývacího pokoje kolem televizního stolku. Dětské nálepky na zeď plánujeme i do nově budovaného pokojíčku pro děti, v nabídce mají obrovské množství druhů od zvířátek, přes rostliny, autíčka až po pohádkové hrdiny. Nálepky na stěnu jsme také použili v kuchyni, oživili jsme obklady kolem kuchyňské linky tím, že jsme na ně nalepili samolepky s motivy oliv a olivovníků. Byty občas dokazují nevkus jejich majitelů, ale myslím si, že než ladit v celém bytě spousty obrazů, je lepší každému pokoji vymyslet design a pokud použijte samolepky na stěnu střídmě a s citem, budete sami překvapeni, jak krásné bude vaše bydlení.

Pridat komentar

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>