České fórum - diskuze i reklama Reklamní pozice pro zájemce

Kalendář

April 2021
M T W T F S S
« Jul    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Reklama24.cz

SAMOLEPKY NA ZEĎ

Máte v poslední době pocit, že potřebujete změnit vzhled vašeho bydlení? Už se vám okoukaly obrazy na zdech a toužíte po něčem hodně moderním a zajímavém? Tak právě vy byste měli zkusit samolepky na zeď.

Největší výhodou těchto samolepek je, že je můžete použít skoro kamkoliv, na bílou i na barevnou zeď, na obklady v koupelně, na tapety, ale i na nábytek. Povrch musí být suchý, bez mastnoty a prachu. Můžete si vybrat kategorii podle toho, co se vám líbí, např. nápisy, květiny a rostliny, postavy a lidé, zvířata, abstraktní motivy nebo samolepky pro děti. Pokud vás aplikované samolepky jednoho dne omrzí, jednoduše je sundáte a vyměníte za nové.

A jak se samolepky na stěnu aplikují. Tyto dekorativní samolepky jsou nalepené na přenosové fólii a pomocí této fólie samolepku přenesete na zeď, tak, že ji odlepíte z papíru a přiložíte rovnou na zeď. Potom několikrát přejedete rukou po fólii a potom ji velice pomalu sejměte. Samolepku lze použít jen jednou, proto musíte postupovat pomalu. Pokud byste nebyli opatrní, nalepili byste samolepky na stěnu bez rozmyslu a sundali ji, může se vám stát, že ji sundáte i s kusem omítky. Hlavně se vám to může stát tam, kde už je několikátá vrstva malby.

A chtěli byste vědět co je zrovna in? Vlastně cokoliv! Záleží na tom, co se vám líbí a co máte rádi. Hezké jsou třeba ornamenty nad pohovkou v obývacím pokoji, nebo v kuchyni samolepky s kávou a kávovými zrny. V dětském pokoji krásně vypadají mráčky, sluníčko a všemožná zvířátka. Mladé slečny určitě ocení siluety modelek nebo kočiček.

Zaujaly vás samolepky na zeď? Pokud ano, můžete na internetu vyhledat nějaký eshop, který tyto samolepky nabízí. Dnes už jich je spousta. Pak si udělejte čas, a můžete postupně projet kategorie a udělat si představu o tom co se vám líbí. Určitě na to přijdete a budete mít během chvilky představu o tom, jak bude vaše bydlení už v nejbližších dnech vypadat J

 

Pridat komentar

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>