České fórum - diskuze i reklama Reklamní pozice pro zájemce

Kalendář

April 2021
M T W T F S S
« Jul    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Reklama24.cz

BANKOVNÍ ÚVĚRY PRO STUDENTY

Komerční banka nabízí bankovní úvěry pro studenty GAUDEAMUS.

Tyto bankovní úvěry může získat pouze občan České republiky, který studuje střední, vyšší odbornou nebo vysokou školu. Pro studenty středních škol je tento úvěr účelový, tzn., že ho mohou použít pouze na úhradu školného. Studenti vyšších odborných a vysokých škol dostávají tento úvěr jako bezúčelový, mají tedy možnost ho použít na vše, co potřebují během jejich studia a mají možnost odkladu splátek po ukončení studia. Jejich povinností je ale placení měsíčních úroků.
Pro studenty, kteří nemohou ihned začít se splácením úvěru, je možnost získat úvěr do 150 tisíc korun. Pokud mohou splácet úvěr ihned, mohou získat úvěr až ve výši 500 tisíc korun. Pokud si student nevydělává, musí se za něho zaručit třetí osoba nebo lze ručit stavebním spořením u Modré pyramidy nebo vkladem u Komerční banky.
Student může částku získat jednorázově nebo ji čerpat postupně po dobu studia. Maximální možnost splácení tohoto úvěru je 10 let a student k tomu musí mít zřízen účet u Komerční banky. Bankovní úvěry pro studenty lze splatit bez sankcí předčasně.
PRO:
- Možnost splácet až po ukončení studia
- Možnost předčasného splacení bankovního úvěru bez sankcí
- Sjednání úvěru zcela zdarma
- Výhodná úroková sazba
PROTI:
- Povinnost mít otevřený účet přímo u Komerční banky
- Poplatek za správu účtu se platí měsíčně
- Komerční banka může požadovat další poplatky za doplňkové služby dle platného ceníku Komerční banky

Pridat komentar

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>