České fórum - diskuze i reklama Reklamní pozice pro zájemce

Kalendář

April 2021
M T W T F S S
« Jul    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Reklama24.cz

Colostrum – elixír života

Proč užívat Colostrum

Tuhle otázku si jistě pokládá každý, kdo někdy narazil na Colostrum. Poslední době vzbuzuje Colostrum dost pozornosti.

Colostrum je známo již od nepaměti, jen se o něm v poslední době nemluvilo. Znala jej Kleopatra, staří Řekové…hovořili o něm jako o daru bohů.Dnes se Colostrem opět zabývá mnoho studií.

Colostru Essens je  velmi bohatém na účinné látky a přitom za příznivou cenu. O Colostru se mluví, jako o o téměř všemocném doplňku stravy. Ale co to vlastně je? Colostrum je nejdůležitější a naprosto zásadní pro přežití savců. Je to vlastně prvné mléko, mlezivo, mateřské mléko z prvních dní po porodu.
Pro tvorbu doplňků stravy se využívá různých typů Colostra, nejčastěji je však kravské. To je totiž nejblahodárnější.
Essens Colostrum+ je doplněk stravy se 40% IgG. – 60 tablet, Colostrum vyráběné pod přísnou kontrolou firmou Ingredia.

Proč be Colostrum tak blahodárné?

O Colostru se často říká, že je elixírem života, životodárným mlékem. To také je – díky němu je mládě schopné po porodu přežít.
Každé mládě je po porodu slaboučké a potřebuje si vybudovat imunitu, aby ve světě plném virů a bakterií mělo vůbec šanci přežít.
Mlezivo obsahuje nespočet blahodárných a silně účinných látek, vysoký obsah imunitních složek nezbytných pro přežití ve světě plném mikroorganismů. Je nejbohatším zdrojem imunoglobinů (protilátek) a růstových faktorů. V colostru lze dále nalézt celou řadu prospěšných látek, které stimulují činnost imunitního systému. Colostrum je zajímavé i z výživového hlediska. Jde o potravinu s komplexním výživovým profilem, která obsahuje ideální složení bílkovin, tuků, cukrů, vitamínů, minerálů a enzymů.

Colostrum je vynikající podporou terapie banálních i komplikovaných onemocnění, při léčení problémů nejasného původu (viry, bakterie, kvasinky, plísně) či vleklých chorob. Podílí se na výrazném zkrácení a zmírnění průběhu nemocí jako je běžné nachlazení, alergie, astma, bronchitida, chronický únavový syndrom, gastritida, candida, kolitida, salmonela, Crohnova choroba, diabetes, artritida, vysoký cholesterol, záněty kdekoliv v organizmu.

Kdy je tedy vlastně Colostrum doporučováno?

  •     při častých bakteriálních a virových infekcích
  •     při nemocech spojených s poruchami imunity
  •     při nádorovém onemocnění
  •     u zánětlivých onemocněních zažívacího traktu (žaludeční vředy apod.)
  •     při infekcích střev spojených s průjmem
  •     na rekonvalescenci
  •     u intenzivní sportovní přípravě či fyzické námaze (snížení projevů stárnutí)

Essens Colostrum+ jako takové je rozhodně pro lidský organismus skvělým doplňkem stravy. Ale není mléko jako mléko, kravské mléko je nejúčinnější – je z 99 % totožné s lidským. Nejvyšší podíl imunoglobulinů má prvních 12 hodin po porodu – přípravky zpracovávající toto nejranější mléko jsou tak zdaleka nejúčinnější.
Colostrum Essens reprezentuje vysokou kvalitu za nízkou cenu. Colostrum Essens zajistíte přímo u distributora a můžete se stát také členem Essens a nakupovat levněji přímo od výrobce. Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře na stránkách www.essens-club.cz

Šárka Ksandrová, nezávislý distributor firmy Essens, ID: 10001234

 

1 comment to Colostrum – elixír života

Pridat komentar

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>