České fórum - diskuze i reklama Reklamní pozice pro zájemce

Kalendář

July 2019
M T W T F S S
« May    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Reklama24.cz

Kvalitní firmy v ČR a lidé, kteří za nimi stojí

Brno, 20. ledna 2011 – Pan Radek Bukvald (rekonstrukce a revitalizace) získal prestižní certifikát Kvalitní firma, který je potvrzením vysoké úrovně spokojenosti zákazníků při realizaci služeb. Nedílnou podmínkou pro získání certifikace jsou špičkové reference a zavázání se podnikatele k pokračování v transparentním řízení, seriózním podnikání a pravidelné komunikaci s veřejností v budoucnosti. Podnikatel se tak zařadil mezi elitní skupinu podniků, čítající aktuálně více než 130 členů, kterým se podařilo získáním certifikátu Kvalitní firma dokázat, že to s kvalitou nabízených služeb a produktů myslí opravdu vážně.

Hlavní devizou pana Bukvalda jsou rekonstrukce a revitalizace koupelen, bytů i domů. V daném oboru podniká již od roku 1996. Mimojiné klade důraz na rychlost dokončení zakázky a ochotné jednání. Jeho cílem v podnikání je, aby firma zcela naplňovala představy svých zákazníků a tím dosahovala jejich spokojenosti. Tento závazek se panu Bukvaldovi daří plnit. Je to zřejmé i z faktu, že v programu Kvalitní firma ohodnotili zákazníci služby pana Bukvalda nejlepší možnou známkou – 1,0.

Pan Bukvald oceňuje zisk certifikace Kvalitní firma jako pomůcku, která zákazníkům pomůže nabýt o firmě správnou představu. Certifikát Kvalitní firma je pro zájemce o služby podniku zárukou, že se mohou na práci pana Bukvalda plně spolehnout, stejně jako všichni předchozí klienti. Certifikace tak Panu Bukvaldovi pomůže získat nové odběratele.

Certifikace Kvalitní firma je udílena společností Asociace pro certifikaci a.s., která její přidělování řídí dle principů, jejichž základy byly položeny již v roce 1912 v USA, při vzniku předchůdce dnešní partnerské společnosti – The Better Business Bureau. Do certifikačního programu se může přihlásit jakákoliv firma či živnostník. APC (Asociace pro certifikaci) provede s 60 procenty zákazníků podniku objektivní telefonický průzkum, v jehož rámci tazatelé ohodnotí kvalitu výrobků či služeb, chování pracovníků, kvalitu komunikace a další parametry spolupráce s daným subjektem. V případě získání průměrného hodnocení lepšího než 1,5 (hodnoceno na stupnici od jedné do pěti, přičemž 1 je nejlepší), je daný podnik způsobilý k získání certifikátu Kvalitní firma.

Obdržení certifikátu zákazníky informuje o vysoké kvalitě nabízených služeb, je zárukou skvělých referencí a přináší významné odlišení od konkurence. Certifikovaná společnost navíc získává bezplatnou marketingovou podporu ze strany Asociace pro certifikaci a rovněž přístup k dalším exkluzivním službám.

Asociace pro certifikaci a.s. je sdružením, které vzniklo jako reakce na ekonomickou krizi a nedostatek důvěry mezi podniky a klienty. Cílem asociace je zvýšení kvality podnikatelského prostředí v České republice, což je přínosem jak pro dodavatele zboží a služeb, tak i pro jejich odběratele, tedy pro každého občana.

Pridat komentar

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>