České fórum - diskuze i reklama Reklamní pozice pro zájemce

Kalendář

March 2021
M T W T F S S
« Jul    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Reklama24.cz

VratnéPeníze.cz vrací peníze za nákupy v eshopech

Pokud nakupujete rádi v eshopech,  či máte rádi portály hromadného nakupování (slevové weby), pak je tu služba přesně pro vás na míru. Za každý nákup v obchodu dostáváte několik procent z částky zpět. Máte tak nákupy se zajímavými slevami, které jsou nezávislé na slevách, které nabízí přímo daný prodejce.

Jak to všechno funguje?

Každý registrovaný uživatel VratnéPeníze.cz získá v rámci svého účtu možnost přicházet k nákupu do obchodů skrze speciální odkaz, který zaznamená na straně obchodu o jakého uživatele se jedná. Portál VratnéPeníze.cz tak získá provizi od poskytovatele za váš nákup, z této provize vám pak připisuje většinu zpět na váš účet na VratnéPeníze.cz. Hned jak částka dosáhne minimální výše pro výplatu (300 Kč), můžete si zažádat o vyplacení na osobní bankovní účet.

Jaké jsou další výhody?

Ihned po registraci připíšeme každému uživateli 100 Kč jako vstupní bonus, takže pro minimální výplatu už stačí získat jen 200 Kč  z nákupů v obchodech. Navíc je zde možnost doporučení VratnéPeníze.cz přátelům, skrze vyplňování jejich emailových adres a zasílání pozvánek přes váš účet, či zkopírováním vašeho odkazu a zaslání emailem, sdílení na facebooku atd. Za každého kamaráda, který se takto registruje a nakoupí za alespoň 1.000 Kč v jakémkoliv obchodě (který je na VratnéPeníze.cz), získáte dalších 100 Kč. Vlastně tak ani nemusíte nakupovat a můžete přijít k zajímavým penězům!

Jaké to má háčky?

V podstatě žádné – jedná se o legální využití provizních systémů daných obchodů, kteří jsou sami rádi, že jim přivádíme zákazníky.  Vy jste spokojeni, že získáte vratné peníze a nestojí vás to více než pár vteřin času před každým nákupem (přihlášení do systému).

Pokud vás možnost získávání vratných peněz zaujala, REGISTRUJTE SE ZDE: http://www.vratnepenize.cz/registrace

Pridat komentar

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>