České fórum - diskuze i reklama Reklamní pozice pro zájemce

Kalendář

December 2020
M T W T F S S
« Jul    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Reklama24.cz

“jak si vydělat na netu”

Vydělat na netu zníto bájně sedět a vyděláva, ale už nějaký patek se snažím přijít na to jak v dnešní době si přivydělat pár drobných na internetu. A s klimem můžu prohlásit že je to běh na dlouhou trať.

Pro začátek se hodí říct a přiznat si, že prostě bez práce ty koláče nikdy nebudou.

Prošel jsem si obdobím klikání přes affiliate programy k reklámá odkazům a právě tohle je další pokus jestli to něco nepřinece.

Nic si od toho neslibuju a ani pořádně nečekám žeza týden ze mě bude Foglar ale- nevíš nic dokud to nezkusíš- a tak se vást snažím zaujmou tímhle pojednání.

Podobně asi jako já každý chce peníze a tak si mysím žetex který bude mýt v titulku něco o vydělávání peněz na netu, prostě zaujme a upoutá. Ovšem do tý doby než opravdu si projdete jakým si vývojem kde zjistíte  že vás “vydělávaní na natu” vás neuživý. Nebo zatím já jsme na to nepřišel.

Jednoduchou matikou jsem si uklikaček spočítal že na to aby to pokrylo nějaký z mých nákladů v domácností, tak bych musel, potm co přijdu z práce sedt u pc a klikat jak steklej a nic méně “zisk” je mizivý.

Podle mého názru se vydělávat na internetu prostě nedá. A jsem upřímě zvědavý co mu přinese Kecálek :)

Tak uvidíme

Pridat komentar

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>