České fórum - diskuze i reklama Reklamní pozice pro zájemce

Kalendář

April 2021
M T W T F S S
« Jul    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Reklama24.cz

Colostrum kosmetika

Colostrum kosmetika
Přírodní produkt Colostrum podporuje imunitní systém a pokud potřebujete rychle posílit imunitu, tak práve volba Colostra je na místě.
Vynikající je Colostrum Essens a právě firma Essens přišla v dubnu 2012 jako první v ČR také s Kosmetikou s Colostrem… Vedle uvedených kosmetických výrobků s Colostrem jako je koupelová řada produktů s Colostrem (sprchový gel s Colostrem, krém proti celulitidě s Colostrem, výživný tělový krém s Colostrem) a potravinovým doplňkem Colostrum Essens, je to celá exkluzivní kosmetická řada s Colostrem.
Colostrum u kosmetických přípravků zvyšuje jejich pozitivní vliv na hydrataci pokožky, urychluje odstraňování mimických vrásek, chrání svrchní část pokožky před celodenním působením nepříznivých vnějších vlivů a v neposlední řadě napomáhá při odstraňování a léčbě kožních defektů. V tomto směru je zejména kladně hodnocen vliv kosmetiky s obsahem colostra na léčbu akné.

Essens exkluzivní řada kosmetiky s Colostrem pro péči o pleť s omezujícími projevy stárnutí obsahuje denní krém, noční krém, sérum, oční gel, tonikum a pleťové mýdlo. Tato sada je nabízená jak parfémovaná, tak neparfémovaná.

Výhoda produktů firmy Esness spočváve vynikající kvalitě za nízkou cenu. Vedle Colostra a Colostrum kosmetiky distribuuje firma Essens i vynikající parfémy – 20%essensci/50ml a k nim navazující sprchové gely a balzámy.

S firmou Essens můžete navázat i spolupráci a nakupovat produkty Essens levněji, produky prodávat, nebo tvořit svou vlastní distribuční síť.
Doporučuje nezávislý distributor Essens, Šárka Ksandrová, ID: 10001234

Pridat komentar

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>