České fórum - diskuze i reklama Reklamní pozice pro zájemce

Kalendář

July 2019
M T W T F S S
« May    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Reklama24.cz

Vše ke sažení zdama

Každý z nás si občas potřeuje něco stáhnout. Ne však každý má peníze na zaplacení premium učtu. Proto většina lidí hledá na internetu stahování zdama. A to je nekdy problém. A tak jsem se rozhodl vám poskytnou určité informace abych vám to ulehčil. Chcete také hudbu,filmy,hry či programy stahovat zdarma? Tak čtete dál.

Vybírání kategorie

Přejděte na tuto:vše ke stažení zdarma , Popřípadě tuto stránku:stahování zdama. Oba odkazy vás automaticky přesměrují na sránku kde si můžete stáhnout cokoliv zdarma. Např: hudba ke stažení zdarmafilmy ke stažení zdarma, hry ke stažení zdarma, programy ke stažení zdarma atd. Po přesměrování na tuto stránku: vše ke stažení zdarma tam bude mít různé kategorie. Jednou s kategorii je taky dowload warez. Dále klikněte na to co jsi chcete stáhnout. Já si vyberu třeba filmy ke stažení zdama ale je to uplně jedno co si vyberete vy. Takže kliknu na kategorii filmy ke stažení zdarma a naběhne mi tam další nabídka. U her ke stažení zdarma je to třeba druh hry: strategie, akční, zavodní atd. Já jsem si vybral filmy ke stažení zdarma a naběhlo mi tam druhy filmů které si potřebuju stáhnout: dokumenty, filmy cz/sk atd.Z nabídky si něco vyberte. Až si vyberete objeví se vám tam už konkrétně název určitého filmy, hry prostě toho co jste si vybrali. To samé je u druhého odkazu: stahování zdama akorád s jiným způsobem zažazení kategorii. Přicházý na řadu stahnutí. Pokut chceš vědět víc čti dál.

Stahování

Stahování je trošku obtížnější věc ale jestly máme opravdu zájem si stáhnout třeba filmy zdarma, nebo třeba hry ke stažení zdarma tak to pro nás bude hračka. Až budeme na té stránce kde jsme už vybrali název souboru tak tam budeme mít různé stahování zdarma. Stahování přes rapidshare, helsshare atd. Vždy tam bude určitý počet partů, nebo třeba jede part. Nakopírujem si adresu partu do horní lišty. Potom nás to přesměruje na stránku kde můžeme stahovat. Klikáme na free user a počkame pár minůt (třeba 2 až 3 nanejvéjš). Po dokončení časevého limitu tam budme mít napsaný download. Kliknem na download a můžem začít stahovat. Takto to uděláme se všemy party či dílky. Až budeme mít všechny party či dílky stáhlý v počítači tak je spojíme pomocí winraru který si můžete stáhnout zde. Spojíme je tak že si všechny party/dílky dáme do jjedné složky a spustíme ten první part. Chvíli počkáme a už stačí jen nainstalovat.

Upozornění: Po každém stahnutí jednoho  partu/dílku si musíme ještě počkat 14. minut.

Upozornění: Pro stahování na této stránce: vše ke stažení zdarma se nejdříve musíme zaregistrovat zde, a pro stahování na této stránce: stahování zdama se musíme zaregistrovat zde.

1 comment to Vše ke sažení zdama

Pridat komentar

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>