České fórum - diskuze i reklama Reklamní pozice pro zájemce

Kalendář

June 2019
M T W T F S S
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Reklama24.cz

Kreditní kata

Kreditní karta

kreditní karta je karta pomocí které lze čerpat peníze úvěrovým systémem. Pokud držitel kreditní karty uhradí čerpanou částku do uvedeného limitu nedostává úrokový poplatek. Držitelé kreditní karty jsou povinni uhradit vyčerpanou částku po případě i úrok. Kreditní kartou lze platit v různých obchodech. Vybrání určité částky z kreditní karty se dá v bankomatech. Kreditní karty se dneska používají velice často. Na internetových obchodech možná častěji než hotovostní platba. Existují různý druhy kreditních karet od různých společností. Každá kreditní karta má svůj učel a má určitý podmínky a poskytuje určitý služby. Když kreditní kartu schrnu do zakladního pojmu tak výjdu s toto že kreditní karta je v podcstatě peněženka.

VCC karta

mnoho lidí neví co je to vcc karta. Vcc karta je karta která je potřeba pro plně funkční paypal učet. CHtěli jste někdy nakupovat ze zahraničí? Spoustu lidí nakupuje přes internet ze zahraničí. K tomu aby jste mohli nakupovat přes internet potřebujete internetovou peněženku. Jedna z nejlepších internetových peněženek je peněženka Pypal .Také lze v zahraničí nakupovat samozřejmě i jinými internetovými peněženkami jako je třeba Ebay nebo Adwords. Aby však jste mohli plně využívat internetové peněženky potřebujete si verifikovat svůj účet vložením své platební karty. Musíte zadat číslo karty, třímístné CVV a datum expirace. Poté se vám z účtu strhne 50Kč. Na vašem účtu ve výpisu této pladby následně najdete v poznámce 4.místní kod který následně zadáte na Paypal aby se účet verifikoval. Pokud máte jakékoliv problémy s verifikováním účtu paypal můžete si na internetu zakoupit Virtualní kreditní kartu vcc. Po zakoupení dostanete údaje o verifikování paypal účtu. Je to ryhlejšía lepší způsob a stojí vás to jen 11 USD. Toto je způsob pro ověření paypalu. Ověřením paypalu se zabívá mnoho lidí. Ne však všichni dokončí ověření paypalu. Pro nějaké další informace ohledně ověření paypalu mi můžete napsat na icq: 417328847.

Paypal

Paypal je internetový elektronický obchod umožnující peněžní převod nebo platbu. Potřebujete internetovou peněženku také? Neváhejte a zaregistrujte se do té nejlepší. Níže návod k registraci do nejlepší a nejpopulárnější internetové peněženky Paypal.

Návod k registraci do Paypal internetové peněženky

Paypal registrace účtu je velmi jednoduchý a zabere vám pouze pár minut.

Na zobrazené stránce vybereme typ účtu “Personal Account” a zemi kde žijeme, vybereme “Czech Republic”. Zadám “Continue” zadané údaje odešleme a přejdeme na další stránku. dále se nám zobrazí se nám registrační formulář pro vyplnění osobních údajů. Všechny údaje píšeme bez diakritiky. Jako domácí telefon (“Home Telephone”) by mělo být číslo na pevnou linku a bez mezinárodního volacího kódu. Dále vyplníme emailovou adresu a heslo (min. 8 znaků). Dále jsou požadovány dvě kontrolní otázky a odpověďi na ně. Vyberte si např. jméno vaší matky za svobodna (“Mother’s maiden name”) a město narození (“City of birth”).Registrační formulář dokončíme souhlasením s registračními podmínkami, a opsáním bezpečnostního kódu podle zobrazeného obrázku. Celý formulář následně odešleme “Sign Up”. Po odeslání registračního formuláře je na emailovou adresu, uvedenou při registraci, zaslán email s názvem “Activate Your PayPal Account!”. V tomto emailu naleznete odkaz pro dokončení aktivace PayPal účtu a potvrzení vlastnictví registrované emailové adresy.

A to je asi vše. Doufám že vám můj návod pomohl.

Pridat komentar

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>